top of page

Neden Kadıköy?

Kafka Dil Akademisi olarak, kursumuzu ziyaret edecek olan herkes için İstanbul gibi bir metropolde ulaşımın en önemli etken olduğunun bilincindeyiz. Sadece Almanca üzerine ve almanca konuşan ülkeler ile ilgili işlemlerinize danışmanlık ve tercüme hizmeti veren Kafka Dil Akademisi, size ulaşımın en kolay olduğu bir noktada bulunmakta.

Ayrıca; Alman Konsolosluğuna, idata vize merkezine ve aile birleşimi sınavlarının yapıldığı Goethe Enstitüsüne en yakın lokasyondadır.

İstanbul’un her iki yakasından da kolaylıkla ofisimize ulaşabilir ve gerekli hizmeti değerli vaktinizi trafikte harcamadan hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Ofisimiz Kadıköy metro durağının PTT çıkışındadır. Avrupa yakasından isterseniz sadece metro ulaşımıyla yada metrobüs – metro kullanarak ve Avrupa yakasından ise metrobüs –marmaray yada direk Kadıköy otobüsleriyle ofisimize ulaşabilirsiniz.

60 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kafka Akademi'de A1 Almanca Eğitimi

ÜÇ DİL En azından üç dil bileceksin En azından üç dilde Ana avrat dümdüz gideceksin En azından üç dil bileceksin En azından üç dilde düşünüp rüya göreceksin En azından üç dil Birisi ana dilin Elin ay

Türkiye'de Sağlık Personelinin Son Durumu;

''Son Hemşire istifa ettiğinde, Son ATT özele geçtiğinde, Son Doktor yurt dışına gittiğinde Çomar Adam, sağlık personelinin dövülebilen bir şey olmadığını anlayacak!'' ''Bir Türk Atasözü'' Geçenlerde

Comments


bottom of page