top of page

Neden Kafka Dil Akademisi?

Güzel bir geleceğin temellerini hemen atmak istiyor musunuz? İyi bir iş ve düzgün yaşam koşullarına sahip olmak için globalleşen dünyanın gerekliliklerini yerine getirmeniz gerektiğinin farkın damısınız? İyi bir gelecek herkesin hayali ama hayal edilen geleceğin kendini geliştirmekten ve değişen dünya dinamiklerine ayak uydurmaktan geçtiğini biliyor musunuz? İşte bu hayal edilen gelecek ve yaşam koşullarına ulaşmanın en önemli noktası dil bilmektir. Dil bilmek ya da en az bir yabancı dili profesyonel düzeyde bilmek artık küresel bir zorunluluk. Hangi okuldan ya da hangi bölümden mezun olursanız olun eğer yabancı diliniz yoksa dünya üzerinde bende varım diyemiyorsunuz ve hiçbir kapı size açılmıyor. Bilindiği üzere sadece bir yabancı dil de artık yeterli değil. Eğer bir adım önde olmak ve şirketlerin aradığı eleman olman istiyorsanız 2 yabancı dil şart. İlerleyen yıllar için bu sayı daha da artacak.

Eğer dünya üzerinde bende varım ve kariyer hedefime ulaşmak istiyorum diyorsanız izin verin, size Kafka Dil Akademisi olarak yardımcı olalım. Daha iyi bir geleceğe ilk adımınızı atmanızı sağlayalım.

Almanca Öğretiminde yeni bir nefes, çağdaş öğretim yöntem ve teknikleri , sonuç odaklı eğitim programı , uzman kadrolar ve Anadilci Almanca Öğretmenleri ile Almanca adına herşey KAFKA DİL AKADEMİSİNde.Güler yüzlü ve içten bir yaklaşımla Almancayı sevgiyle öğretiyoruz.Kaliteli Hizmet isteyenler için.

38 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kafka Akademi'de A1 Almanca Eğitimi

ÜÇ DİL En azından üç dil bileceksin En azından üç dilde Ana avrat dümdüz gideceksin En azından üç dil bileceksin En azından üç dilde düşünüp rüya göreceksin En azından üç dil Birisi ana dilin Elin ay

Türkiye'de Sağlık Personelinin Son Durumu;

''Son Hemşire istifa ettiğinde, Son ATT özele geçtiğinde, Son Doktor yurt dışına gittiğinde Çomar Adam, sağlık personelinin dövülebilen bir şey olmadığını anlayacak!'' ''Bir Türk Atasözü'' Geçenlerde

Comments


bottom of page